KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12211472
nr 1221 1472
Jan Dahlin
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad 1963. Olja på duk, 88x68 cm
Jan Dahlin, svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:25:35
28/11 21:11:29